promowane

Skuteczne uwodzenie – na co zwracają uwagę kobiety?

Skuteczne uwodzenie – na co zwracają uwagę kobiety?

Prawdopodobnie każdy mężczyzna chciałby znać niezawodny sposób na uwiedzenie kobiety. Niestety, jedna, zawsze skuteczna metoda po prostu nie istnieje. Podryw ułatwić może jednak wiedza odnośnie tego, co kobiety cenią u mężczyzn najbardziej oraz co wpływa na sposób, w jaki oceniają faceta.

Krótka przygoda czy wieloletni związek?

Najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o skuteczne uwodzenie jest określenie, jakie oczekiwania ma kobieta i czego poszukuje. Kobiety zupełnie inaczej oceniają mężczyzn, gdy szukają partnera na całe życie, a inaczej, gdy ich celem jest jedynie poznanie kogoś, z kim chcą stworzyć co najwyżej kilkumiesięczny związek.

Przede wszystkim, uwiedzenie kobiety szukającej stałego partnera jest o wiele trudniejsze. Rzecz w tym, że kobieta zdająca sobie sprawę, że będzie dzieliła życie z wybranym partnerem jest bardziej wybredna. Ocenia ona mężczyzna zdecydowanie bardziej szczegółowo. Jednakże, w przypadku kobiet z tego typu nastawieniem, zrównują się szanse na podryw przystojnych mężczyzn i tych zewnętrznie mniej atrakcyjnych. Kobiety szukające stałego związku większą uwagę zwracają bowiem na cechy charakterologiczne i usposobienie mężczyzny, a nie na to jak wygląda. Ważna jest więc umiarkowana wrażliwość i opiekuńczość. Kobieta w tym przypadku ocenia, czy będzie mogła czuć się bezpiecznie przy danym mężczyźnie.

Flirt, techniki uwodzenia, masturbacja – poczytaj więcej na blogu uwodzenie.org

W przypadku krótkoterminowych związków wybór partnera w większym stopniu oparty jest na wyglądzie. Poza tym, liczą się zupełnie inne cechy charakteru. Kobieta, która nie szuka niczego na stałe, ceni mężczyznę, który potrafi ją zaskoczyć, jest nieprzewidywalny i potrafi zaimponować kobiecie. Generalnie, uwodzenie kobiety na krótki termin wymaga od mężczyzny umiejętności zaciekawienia jej. Niezależnie natomiast od tego, czy poszukiwany jest partner na dłużej czy na krócej, powinien również umieć rozbawić kobietę.

Atrakcyjny, czyli zadbany

Atrakcyjność, to nie tylko uroda, na którą nie ma się żadnego wpływu. Zewnętrzną atrakcyjność można zwiększyć poprzez odpowiednie zadbanie o siebie. Chodzi tutaj na przykład o stosowanie odpowiednich kosmetyków. Dzisiaj już nikt nie jest zaskoczony, jeśli mężczyzna korzysta z kremów do twarzy czy rąk. Kiedyś uważano, że kosmetyki tego typu przeznaczone są dla kobiet, dzisiaj natomiast wymaga się wręcz od mężczyzn, aby o siebie dbali.

Istotna jest też na pewno schludność. Uwodzenie kobiety nie powiedzie się w brudnych, czy też dziurawych ubraniach. Warto również zadbać o fryzurę, aby była schludna. Nie trzeba chyba wspominać o tym, że włosy powinny być zawsze czyste. Odpowiedni zapach również wpływa na ocenę mężczyzny przez kobietę. Nie można jednak przesadzić z perfumami, aby ich zapach nie był zbyt intensywny.

Atrakcyjność to rzecz względna

Warto zauważyć, że czasem nawet pomimo przestrzegania wszelkich zasad dotyczących uwodzenia kobiet podryw może nie zakończyć się sukcesem. Każda kobieta jest inna i ceni nieco inne cechy zarówno wyglądu jak i charakteru. Dlatego właśnie, nie sposób znaleźć uniwersalny sposób na poderwanie kobiety.